У Зеленського розповіли про "черпачки коричневої рідини" від Порошенка
У Зеленського розповіли про "черпачки коричневої рідини" від Порошенка
23 апреля 2019 | 16:45

Чинний президент України Петро Порошенко навіть після своєї поразки на виборах продовжує «лити бруд» на майбутнього главу держави Володимира Зеленського.

 

Про це в Facebook заявив політконсультант команди Зеленського Дмитро Разумков.«Президент після оголошення екзит-полів простягає одну руку, кажучи, що визнає перемогу Зеленського (а як не визнати, розрив у 3 рази), а іншою – продовжує набирати у черпачок коричневу рідину і виливати її за комір Володимиру Олександровичу», – зазначив він.

 

Разумков навів цілий ряд подібних інсинуацій у бік Зеленського.

 

«Перший черпачок. Рішення суду щодо ПриватБанку. Але протягом кількох років команда президента піарилася на тому, що майже здійснила реформу судової системи. Так от, тепер цей «реформований» президентом суд приймає рішення про те, що націоналізація банку була незаконною. Виходячи з цього є чотири варіанти, або хтось з «кураторів АП по судах» домовився з Коломойським, або так підклали свиню новому президенту, або ніхто систему не зміг до кінця реформувати, і вона така як була, або націоналізація була здійснена з порушеннями процедур. Питання: до чого тут Зеленський?», – вказав він.

 

«Другий черпачок. Посил від Порошенка про те, що треба захищати європейський вибір України від реваншистів. Не треба... Так як саме «фантастична команда президента» намагалася зробити спаринг-партнерів на виборах з окремих їх представників, і саме Зеленський цю конструкцію поламав... Треба захищати від корупції, від схем, від кумівства, від мародерства в армії, від багато ще чого. А ось з вектором розвитку країни все зрозуміло – це шлях у Європу, і тут Україна зробила своє остаточне рішення», – продовжив Разумков.

 

«Третій черпачок. Рішення КС або «передбачення» Порошенком рішень КС. Петро Олексійович прогнозує, що суд скасує електронне декларування і це призведе до втрати безвізу... Питання, а хто делегував в Конституційний суд цих суддів? Поки ще легітимний гарант Конституції? Не Рада, на яку до останнього часу у Порошенка був повний вплив? 6 суддів квота президента, 6 - Ради і це поки їх відповідальність, а не нової влади. І ще, на кому лежить політична відповідальність за те, що ці ж судді «помножили на «0» статтю про незаконне збагачення? Це і є справжній «реваншизм» від команди Порошенка», – підкреслив представник «ЗеКоманди».

 

«Четвертий черпачок. Про вибачення. Тут Петро Олексійович правий... Чекаємо. За Гладковських, за борди з Путіним, за образи 73% виборців країни, за скасування статті про незаконне збагачення і за багато чого іншого... Але чекати, мабуть, нам довго...», –уклав Разумков, натякнувши, що подібні «черпачки» будуть вкидатися і надалі.

 

«Знаємо, що вони будуть... Але не боїмося. Це не легкий шлях, який нам з вами доведеться пройти. І у нас це вийде, які б нам палиці в колеса не вставляли...», – уклав політконсультант.

 

www.ua-banker.com

Просмотров: 1280
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код