«На мене неодноразово скоювались напади, та чинився тиск, як на журналіста-розслідувача» — Мізрах Ігор
«На мене неодноразово скоювались напади, та чинився тиск, як на журналіста-розслідувача» — Мізрах Ігор
25 апреля 2021 | 02:44

13 січня 2021 року Національна спілка журналістів України (НСЖУ) опублікувала статистику випадків застосування сили до журналістів в Україні за 2020 рік. Відповідно, в рамках «Індексу фізичної безпеки журналістів», який НСЖУ проводить спільно з партнерськими організаціями — за минулий рік в нашій державі зафіксовано 77 фізичних нападів на працівників медіа.

 

Та варто підкреслити, що загальна кількість постраждалих працівників ЗМІ ще більша – 101, адже часто фіксуються напади на знімальні групи або групи журналістів. Також потрібно звернути увагу й на те, що у порівнянні із 2019 роком (75 інцидентів застосування сили до журналістів, у яких постраждали 86 медійниківкількість випадків застосування сили до працівників медів збільшилась.


Мізрах Ігор Аркадійович, журналіст, громадський діяч, політексперт, член союзу журналістів України

Та попри велику небезпеку життю та здоров’ю, я, як член Національної спілки журналістів України, і як журналіст на якого у 2020 році було вчинено фізичний замах на життя і здоров’я фігурантом моїх викривальних статей Пономаренком Дмитром Валерійовичем (Дітріх, Катренко, Борисфен, Дімон-Покємон) — висловлюю щирі слова подяки колегам за відчайдушну боротьбу у нелегкій та надзвичайно важливій сфері функціонування нашої держави.

Окремі слова великої подяки висловлюю колегам, які підтримали мене у період, коли група тодішніх військових прокурорів на чолі із Анатолієм Матіосом і його підлеглими Андрієм Філюком, Сергієм Долгополовим, Дмитром Борзих, Віталієм Опанасенко, Ольгою Миргородською та іншими, за допомоги судді Конституційного суду Петра Філюка (батька Андрія Філюка), використовуючи «торпеду» і провокатора Дмитра Пономаренка (на той час фігуранта мого журналістського розслідування) – намагались сфальсифікувати проти мене кримінальну справу. Забігаючи наперед зазначу – Пономаренко Дмитро Валерійович за вчинення тяжких злочинів, включаючи напад на мене, вже зараз знаходиться за гратами!

Фото з сайту politica.com.ua

Також хочу відзначити оперативних співробітників Департаменту стратегічних розслідувань МВС та управління стратегічних розслідувань в місті Києві, слідчих Головного слідчого управління НПУ та поліції м. Києва, працівників КОРДу та роти особливого призначення і керівництво Офісу Генерального прокурора України за затримання членів транснаціональної злочинної організації, співорганізатором якої являється фігурант моїх журналістських розслідувань Пономаренко Дмитро Валерійович.

Момент затримання Пономаренко Дмитра Валерійовича

Анатолій Матіос і його підлеглі Філюк, Долгополов, Борзих, Опанасенко, Миргородська використовували Дмитра Пономаренко у своїх брудних справах, зокрема як «торпеду». Згадаймо, приміром, справу журналіста Аркадія Бабченко, де Пономаренко-Дітріх гучно засвітився в парі із Анатолієм Матіосом

Фото з сайту antikor.com.ua

Для Матіоса і його злочинного угрупування Пономаренко був цінним кадром, який брався за будь-яку найбруднішу роботу. Відповідно, проводивши свої журналістські розслідування, я розворушив «гніздо шершнів-вбивць», за що в результаті став жертвою цих рейдерів, а Пономаренко Дмитро головною дійовою особою фальсифікування справи проти мене і учасником провокації. Оперуючи даними злочинної діяльності цього угруповання, колосальної кількості віджатого майна, за допомогою фальсифікацій кримінальних справ– вони ЩЕ НЕ ЗА ГРАТАМИ! Мене дивує ця ситуація і постає відповідно логічне запитання : «Що це було за аматорство, використовувати «торпедою» Пономаренка, проти якого я вів розслідування? На що вони надіялись?»

Скоріш за все, в планах Матіоса і його товаришів було бажання тримати мене під вартою, до того, поки не «відіжмуть» все, що в мене є. Вони просто не очікували, що я матиму сили боротися, адже інших своїх жертв вони ламали одне за одним. Але, якщо б не я, то все рівно, мої колеги-журналісти рано чи пізно б розібрались у фальсифікації справи проти мене, зокрема в тому, що «торпедою» була зацікавлена особа – Пономаренко Дмитро Валерійович. Думаю, що у Матіоса і його колег стався банальний прорахунок… тільки постає питання до слідчого і процесуального керівництва: «Чому це вони не помітили, або не бажали помічати? Мабуть також виконували відповідне завдання…» … Але, впевненний, продовжені буде і винні понесуть покарання!

Щодо нападу на мене Пономаренком Дмитром Валерійовичем: 10 вересня 2020 року, в одному із ресторанів м. Києва групою осіб чеченської зовнішності, на чолі з Пономаренком Дмитром було здійснено напад на мене, журналіста, члена союзу журналістів України, громадського діяча Ігоря Мізраха. В цей час я перебував у даному закладі виконуючи редакційне завдання – проводив інтерв’ю, збір даних для статті. Пономаренко В. та його банда вчинили злочини, що трактуються, як перешкоджання журналістській діяльності із нанесенням тілесних ушкоджень та погрози життєдіяльності.

Я два роки проводив журналістські розслідування і розкривав на своїх світлинах злочинну діяльність Пономаренко Дмитра Валерійовича та його ОЗУ, який під прикриттям військової прокуратури, а саме екс-керівника військовоі прокуратури Матіоса А.В., його заступника Філюка А.П. та інших правоохоронних структур здійснював свою злочинну діяльність, направлену на зруйнування державницького ладу в країні, незаконного позбавлення волі та свободи громадян, рекету та ряду інших тяжких злочинів! Моїми журналістськими розслідуваннями було викрито збитки державі на суму понад 130 млн. гривень, рекет, мародерство в зоні АТО, державницька зрада, сепаратизм з тероризмом, замовні вбивства та багато іншого. За розкриття злочинів я особисто також постраждав, але не зупинився і продовжував журналістські розслідування.

Як я вже зазначав в одній із своїх публікацій, все таємне рано, чи пізно, стає явним! Все рано, чи пізно стає на свої місця! Так і в цій ситуації із Дмитром Пономаренко, який за скоєні злочини, зокрема проти мене, вже зараз знаходиться за гратами!

Ще раз повернусь до слів: «все таємне рано, чи пізно, стає явним! Все рано чи пізно стає на свої місця!»

Так от, і Анатолій Матіос, Андрій Філюк, Сергій Долгополов, Дмитро Борзих, Віталій Опанасенко, Ольга Миргородська також отримають свою «винагороду».

До речі, мої колеги-журналісти вже знайшли явну схожість фальсифікації моєї справи із справою проти екс-глави Харківської податкової Станіслава Денисюка…

Що ж, вважатиму справою честі провести журналістське розслідування по так званих «вертолітних затриманнях», на яких Анатолій Матіос гучно піарився! Думаю буде гучно, все,як полюбляють екс-військові прокурори на чолі із Матіосом!!!

Скріншот: сайт politica.com.ua

На сьогоднішній день мною проводиться журналістське по кожному із 15-ти «адвокатів із гастроному» та їхньому керманичу Матіосу. Вже скоро читачі детально зможуть у повній мірі розібратись як група екс військових прокурорів з легкістю стала адвокатами, а головне, як цьому посприяв суддя Конституційного суду (батько одного із екс-прокурорів) Петро Філюк. Як збагачувались, в кого відібрали бізнес, майно, кого відправили на той світ — все це і багато іншого читайте у моїх наступних публікаціях.

Також в даний час мною розслідується ряд інших корупційних справ в органах влади, деталі яких стануть резонансними, а найголовніше будуть чинником затримання злочинців, що грабують та знищують народ України.     

Журналіст, громадський діяч,

політексперт, шеф-редактор

журналу «Персона.ТОП», юрист,

МІЗРАХ ІГОР АРКАДІЙОВИЧ

Просмотров: 6322
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код