Увесь світ створює резерви, а ми – борги
Увесь світ створює резерви, а ми – борги
13 октября 2019 | 01:53

Після кризи 2008-го західні країни почали формувати резерви, щоб у пікові навантаження уникнути паніки. Україна ж набрала кредитів і бере нові під 24 відсотки річних. Увесь світ створює резерви, а ми – борги.


Війна теж впливає на економіку. Але ми не використовуємо можливостей, які вона дає. Коли нам почали видавати кредити, країна була цілісна. Влада, що прийшла після Революції гідності, мала би поставити питання про списання боргів. Відповідно до норм міжнародного права, загарбницька війна – це форс-мажор. І списання більшої частини позики в таких умовах є нормальною практикою у світі.


До кризи треба встигнути зменшити податкові навантаження й кількість чиновників. У Греції після обвалу закрили навіть деякі історичні музеї, щоб не витрачатися на їх утримання. А в нас ПУТІВКУ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ РОЗПОДІЛЯЮТЬ 20 ЧИНОВНИКІВ.


Першим ділом треба збільшити народжуваність. Надавати допомогу не менше як 300 доларів людям, які спромоглися народити дітей і виховувати їх.


Раджу запастися продуктами й ліками – принаймні на три-п'ять місяців. Зробити заощадження у валюті. Якщо стане зовсім нестерпно, будемо робити, як наші пращури, – молитися, забивати вікна і їхати до Канади.


Олексій ЛУПОНОСОВ, 39 років, економіст

 

Джерело інформації :  gazeta.ua

 

 

 

www.ua-banker.com

Просмотров: 826
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код