Порошенко -  або ми рятуємо Україну від дефолту, або один олігарх отримує собі банк
Порошенко - або ми рятуємо Україну від дефолту, або один олігарх отримує собі банк
31 марта 2020 | 02:40

Петро Порошенко: на сьогоднішній день – це час істини, і саме тому «Європейська солідарність» і я як її лідер будемо голосувати за цей закон


«Європейська солідарність» підтримала так званий «антиколомойський закон» і закликала інші фракції парламенту проголосувати за цей документ, щоб вберегти Україну від дефолту. Про це з трибуни Верховної Ради заявив лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко, йдеться у повідомленні на сайті «Європейської солідарності».


«В опозиції завжди є велика кількість питань до законопроектів влади. Але я хотів би, щоб всі чітко розуміли, що поставлено на карту. На карту поставлено дефолт України. Як ми до цього прийшли – це питання третє. Але дефолт – це інфляція, це знецінення національних грошей, інший курс національної валюти, різкий ріст безробіття, дестабілізація банківської системи. І заплатить за все це український народ. Найменш захищені верстви населення. Лише для того, щоб одному олігарху зберегти банк або повернути банк», – наголосив Порошенко.


«На сьогоднішній день – це час істини. І саме тому «Європейська солідарність» і я як її лідер будемо голосувати за цей закон. Закликаю всіх слідувати прикладу «Європейської Солідарності», – наголосив Порошенко.


Як повідомлялось, Верховна Рада сьогодні, 30 березня, проголосувала у першому читанні за законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи (реєстр. № 2571).


За закон про неповернення банків колишнім власникам проголосувало 267 депутатів.


До відома, Кабінет міністрів узгодив з Міжнародним валютним фондом і затвердив фінальну версію законопроєкту №2571 про неповернення виведених з ринку банків ексвласникам. 

 

 

www.ua-banker.com

Просмотров: 843
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код