Транш МВФ здешевить долар - експерт
Транш МВФ здешевить долар - експерт
22 января 2016 | 00:15

Якщо на початку лютого Міжнародний валютний фонд надасть Україні обіцяну підтримку у 1,5-1,7 мільярда доларів, готівковий долар може подешевшати з 27 до 25 гривень. Про це у коментарі Gazeta.ua розповів економіст Олексій Лупоносов.

 

"Валюта може подешевшати через два тижні, коли отримаємо черговий транш від Міжнародного валютного фонду. Долар тоді коштуватиме 25,0-25,5 гривні. Якщо будуть затримки - курс долара може рости", - сказав експерт.

Невизначеність з траншем МВФ економіст назвав однією з психологічних причин подорожчання валюти на цьому тижні. Крім того, у засобах масової інформації постійно спекулюють на цій темі, нагнітають паніку. На обмінниках ставлять величезні табло з курсом.

 

"Через війну з Росією ми втратили значний ринок збуту. Євросоюз та Сполучені Штати обіцяли нас підтримати. Щоб поповнити валютні запаси, країна має чимось торгувати. Але, на жаль, квоти на українську продукцію не надто збільшилися", - розповів Олексій Лупоносов.

 

Обмеження Нацбанку щодо обміну валют також тиснуть на курс. Зіграли проти гривні й 10 днів новорічних та різдвяних свят, коли економіка не працювала.

 

На ажіотажі наживаються валютні спекулянти, у тому числі й банки, вважає експерт.

 

Джерело: Gazeta.ua

 

 

www.ua-banker.com

Просмотров: 12599
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код