«Кредобанк» відкрив нові відділення у Києві
«Кредобанк» відкрив нові відділення у Києві
5 декабря 2015 | 14:25

4 грудня «Кредобанк» урочисто відкрив два нових відділення у Києві – на вулиці Великій Васильківській (Червоноармійській), 23 та на вулиці Михайлівській, 6. Завдяки новим просторим приміщенням у центральній частині столиці банк став зручнішим та ближчим до клієнтів.  

 

    Відкриття нових відділень стало черговим кроком з розширення присутності «Кредобанку» в Києві, яке є одним із стратегічних пріоритетів роботи банку на найближчі кілька років. Нові відділення оформлені за новими стандартами якості, які передбачають оптимальне використання простору та виділення окремих місць для обслуговування фізичних осіб, підприємств малого та середнього бізнесу і корпоративних клієнтів. Окрім того, відділення на вул. Великій Васильківській має у складі окремий VIP-центр для комфортного обслуговування великих клієнтів. 

 

   Відкриття нових відділень у центральній частині Києва робить «Кредобанк» зручнішим та ще ближчим до наших київських клієнтів та дозволить їм отримувати якісні послуги від банку з європейським капіталом, – говорить виконавчий директор напрямку управління мережею ПАТ «Кредобанк» Соломія Говоруха. – Усі нові відділення банку виконані відповідно до стандарту, що відповідає найсучаснішим європейським вимогам та робить їх світлими й просторими. Оптимальне планування зон обслуговування та наявність центрів для важливих клієнтів дозволяє уникати черг та заощаджувати час наших клієнтів». 

 

    Відкриття нових відділень «Кредобанку», передислокація відділень у нові офіси та запровадження нових стандартів їх оформлення відбуваються в рамках процесу постійного удосконалення мережі продажу та умов обслуговування. Сьогодні мережа відділень «Кредобанку» налічує 109 відділень у 22 областях України та Києві. 

 

 

www.ua-banker.com

Просмотров: 2728
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код