ЧОМУ В УКРАЇНІ ВИСОКІ ЦІНИ НА ПАЛИВО – ДУМКА ЕКСПЕРТА
ЧОМУ В УКРАЇНІ ВИСОКІ ЦІНИ НА ПАЛИВО – ДУМКА ЕКСПЕРТА
29 апреля 2021 | 11:40

Міністерство фінансів готує пакет змін до Податкового кодексу. Зокрема пропонують обкладати податком автомобілі, середня ринкова вартість яких становить понад 1,2 млн грн.


Якщо вартість авто перевищує 2,25 млн грн, доведеться додатково сплатити 25 тис. грн транспортного податку. Робити це необхідно щороку, поки машині не виповниться п’ять років.

 

“На жаль, наш уряд, незважаючи на те, що йде війна з Російською Федерацією, копіює їх вирішення. Іноді складається таке враження, що вони тільки перекладають українською мовою розпорядження московської влади. Рік тому почали говорити про цей податок. Спочатку він стосувався великотоннажних автомобілів. його брали з людей, які займаються вантажними перевезеннями. тобто водій, який більше їздить, повинен платити більше за користування дорогами. Потім була ініціатива, що треба повертати техогляд. На той момент його вже скасували в Україні. Повернути його було неможливо. тоді почали говорити про новий податок “, – говорить Gazeta.ua фінансовий аналітик Олексій Лупоносов.


За словами експерта, колись техогляд прибрали через те, що ввели новий акциз на паливо.


“Транспортний податок існує в Україні вже багато років. Він включений саме в акцизи на паливо. Тому паливо в Україні коштує більш ніж в Сполучених Штатах Америки”, – додає Олексій Лупоносов.


За даними моніторингу “Консалтингової групи А-95”, середні роздрібні ціни на бензин А-92 становлять 27,77 грн на бензин А-95 – 28,64 грн, на дизельне паливо – 28,25 грн, на автогаз – 15 81 грн .

Просмотров: 28151
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код