КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ: В КОНТЕКСТІ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА»  - Криворучко Лариса Сергіївна
КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ: В КОНТЕКСТІ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА» - Криворучко Лариса Сергіївна
25 августа 2023 | 15:00

В 220 аудиторії 14 лютого 2023 року проведено круглий стіл на тему: «Реалізація прав людини: в контексті антикорупційного законодавства» На заході були присутні представники Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Київського фахового коледжу міського господарства, Університету сучасних знань та д.ю.н., с.н.с. Криворучко Лариса Сергіївна. Обговорювалися та аналізувалися наведенні нижче питання взаємозв’язку між захистом прав людини та боротьбою з корупцією:

 

Права людини як основа антикорупційних заходів: Досягнення антикорупційних цілей може вимагати обмеження певних прав чи свобод. Як збалансувати ці обмеження з забезпеченням захисту прав людини?

 

Прозорість і доступ до інформації: Прозорість є ключовою складовою антикорупційних зусиль. Як можна забезпечити публічний доступ до інформації про корупційні випадки, при цьому дотримуючись приватності осіб?

 

Захист прав жертв корупції: Які механізми захисту прав осіб, які постраждали від корупційних дій, існують у законодавстві? Як можна покращити доступ до юридичної допомоги та компенсації?

 

Недискримінаційний підхід: Як антикорупційні заходи можуть впливати на різні групи населення? Як забезпечити, щоб заходи не призводили до дискримінації або виключення певних груп?

 

Залучення громадянського суспільства: Як громадянське суспільство може сприяти реалізації антикорупційних заходів і водночас дотримувати прав людини?

 

Роль міжнародних стандартів: Як міжнародні стандарти в галузі прав людини допомагають формувати ефективне антикорупційне законодавство? Як їх можна інтегрувати на національному рівні?

 

Судова система та применшення закону: Як забезпечити, щоб судова система ефективно реагувала на корупційні порушення, забезпечуючи справедливий суд та дотримання прав людини?

 

Вирішено систематично проводити аналогічні засідання в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського із залученням експертів з різних галузей вищої освіти, представників громадянського суспільства, правозахисних організацій та урядових структур для найбільш об’єктивного та комплексного аналізу цієї проблеми в подальшому.

 


Просмотров: 5176
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Показать комментарии (0) Скрыть комментарии Обновить
Спасибо!
Имя*:
E-mail:
Комментарий*:
Повторите изображенный на картинке код*:
Защитный код